Pirmas kartas su nepilnamete

Man buvo 18, jai 14. Aš buvau nemažai sportuojantis ir nemažai dėmesio mokslams skiriantis vaikinas be kažkokios išskirtinės kasdienybės. Ji – liekno ir proporcingo kūno sudėjimo, kuklios, neišsišokančios išvaizdos, taipogi be kažkokių išskirtinių hobių ar savybių. Mokėmės toje pačioje mokykloje, buvome tik draugai. Susipažinome kažkaip atsitiktinai, kai tel. nr. tiesiog eidavo per rankas. Susipažinome, aišku, nes abu buvome vieniši, tačiau po pirmos pažinties, o ir toliau kažkokia chemija neužsimezgė, todėl ir likome tik draugais. Jai aš buvau įdomus, nes buvau vyresnis. Aš rimtų santykių iki tol nebuvau turėjęs, todėl merginos draugijos man tikrai reikėjo!.. Pasirašinėdavome sms‘ais, pajuokaudavome, susitikdavome tiek toje pačioje mokykloje, tiek prie namų. Žodžiu – vyko niekuo neišskirtinis bendravimas. Būdavo ir bendrų draugų kompanijų, kaip ir įprasta. Ji buvo tylaus ir ramaus būdo, nesiveržianti save parodyti ir tikrai nenutrūktgalvė. Ir kažkurią popietę ji buvo užsukusi pas mane į namus. Tai nebuvo pirmas toks kartas, tačiau lemtingas.

Nepamenu ką būtent veikėme, greičiausiai visko po truputį. Savo kambaryje laikiau nuolatos išskleistą sofą. Ir taip jau gavosi, kad iš viso to juokavimo perėjome prie „muštynių“ su pagalvėm ir visokio ten „imtyniavimo“. Kaip ir sakiau – abu buvome be jokios didesnės antrų pusių patirties ir tiesiog natūralaus smalsumo vedami išdykavome. Buvo labai įdomu fiziškai prisiliesti prie priešingos lyties. Kad ir visiškai neseksualiai, bet kai pirmą kartą tai darai – tai jau šis tas. Ir palaipsniui mums tas durnavojimas vis smagėjo, vis daugiau juokėmės ir atsipalaidavom… Ėmėm kutenti, gnaibytis visaip kaip tik sugebėjom… Ir ji mane kažkaip pagriebus buvo gerai, neturėjau kur dingt kai kuteno ir kažkaip impulsyviai suėmiau jai už tarpukojo, tikėdamasis, kad ji pyktels ir atšoks. Ji buvo apsirengusi džinsus, aš irgi panašiai. Mane ganėtinai šokiravo tas, kad ji niekaip nesureagavo į tą mano veiksmą! Nežinodamas ką daryti toliau, tęsiau tai, ką pradėjau. Mums imtyniaujant, toliau pusėtinai švelniai maigiau jai tarpukojį. Buvo be galo keista, bet kadangi ji nė

žodelio prieš tai nepasakė, tiesiog nepatraukiau iš ten rankos. Kol galiausiai užklausiau ką ji jaučia ar kažką tokio. Užklausiau, nes nežinojau kaip išsisukti iš šios situacijos!!! Ir mano antrai didelei nuostabai ji atsakė, kad gerai, jai patinka! Mano širdis ėmė plakti gerokai stipriau… Užklausiau kažką tokio „kur patinka“ ar pan., ji atsakė. Imtynės liovėsi, kai aš ėmiau koncentruotis kaip būtent jai liesti tarpukojį, kad dar maloniau būtų. Per džinsus, aišku, ten sunku kažką užčiuopti ar suprasti, tačiau, kad būtų lengviau, pasiūliau abiem atsigulti. Jai gulint ant nugaros, gulėjau šalia jos, glamonėjau jai ten ir tada kaip reikiant ėmiau galvoti, kad… Vau!.. Čia kažkoks reikšmingesnis įvykis mano gyvenime! Turiu pripažinti, kad nesibaiminau, kad ji čia jaunesnė, o aš jau suaugęs, manęs nejaudino tie amžiaus skirtumai. Turėjau tokį požiūrį, kad jei abiem malonu, tai kodėl gi ne. Ir tuo metu aišku galvoje virė tūkstančiai minčių apie tai, ką reikės daryti toliau, kas bus toliau ar gerai darau, ką ji galvoja ir t.t., ir t.t. Po tam tikro laiko situacija buvo normalizavusis – glamonėjau ir prie to pripratau. Ji kaip ir irgi. Reikėjo kažką keisti. Pasiūliau jai daryti per kelnaites – ne iš pirmo karto, bet sutiko. Nervingai prasegė ir atpalaidavo savo džinsus. Vau galvoju!.. Čia tai bent!.. Man jau kuris laikas stovėjo, bet apie jokį seksą negalvojau, galvojau tik kokia laimė, kad pagaliau gaunu prisiliesti! Įkišau ranką po džinsais ant kelnaičių. Visai kas kita! Kūno šiltumas, minkštumas… Aišku, žiūrėdamas begalę filmų tikėjausi kaip ten kas bus, stengiausi pajausti per kelnaites, bet nelabai pavyko. Kelnaitės drėgnos nebuvo, o kažko išskirti irgi nepavyko – tiesiog visur minkšta ir viskas. Glamonėjau aukštyn žemyn, paspausdavau, pasukdavau, kaip mokėjau. Ji stengėsi atsipalaiduoti.

Visiškos tylos nebuvo, pabendraudavom. Situacija tesėsi galbūt apie pusvalandį, gal ir kiek trumpiau. Aišku aš paprašiau lysti po kelnaitėm. Ji kategoriškai paprieštaravo. Aš pasitelkiau visas savo proto galias ir visus įmanomus argumentus, kodėl verta tai darytį. Tiesiog sakiau jei malonu – pabandykim, gi nieko nenutiks. Jei nepatiks, nebedarysim. Po nemenko įkalbinėjimo, ji sako gerai, palauk, nueisiu į tualetą. Nuėjo, grįžo. Matyt norėjo susikaupti ar kažką sau pasitikrinti. Atsigulė. Sakau, na darom? Atsidusdama sako darom… Mano pulsas koks 200 dūžių per minutę, pakeliu kelnaites ir lėtai kišu ranką į vidų. Žinau, kad niekur nenuskubėsi, situacija ir taip jau mano, reikia mėgautis!.. Užčiuopiu jos gaktos plaukus – ji buvo visai nesiskutusi, leidžiuosi žemyn, užčiuopiu lupytes, švelniai ant jų padedu vidurinį pirštą ir smilių. Jaučiu, kad lupytės prasivėrusios, per vidurį drėgna. Pirščiuku imu glostyti ten per patį viduriuką… Jausmas neįtikėtinas!… Pagaliau!.. Tai va kaip ten yra pas merginą!..

Prisimenu visas savo matytas pornografijas, imu glamonėti jos klitoriuką, klausiu ar malonu, sako malonu, bet maloniau buvo prieš tai. Keistoka, galvoju, bet kaip ji prašė sugrįžtu prie drėgme alsuojančios mergystės plėvės. Kišti pirštų neturiu minčių, tiesiog slidinėju, glamonėju. Siūlau nusimauti kelnes, nes džinsai riešą labai spaudžia, nepatogu… Nesutinka. Po kurio laiko pakartoju, nesutinka. Dar kartą – nesutinka. Galvoju, gerai, ir taip jau šiandien mane Dievas apdovanojo. Nepasiekę orgazmo pabaigėm, susitvarkėm. Aš ją išlydėjau namo ir lydėdamas pasakiau: tik

niekam nesakyk apie tai!.. Juokinga, kai dabar tai prisimenu… Atsakė, kad aišku, kad nesakys.

Toliau, sekantį kartą susitikę namuose pas mane tęsėm tai, ką pradėjom. Pas mus nebuvo jokios meilės, jokių bučinių, glamonių, nebuvo nieko tik mano susidomėjimas jos putytė ir jos interesas būti liečiamai.

Antrą kartą mums taip pramogaujant ant sofos pasiūliau nusimauti kelnes, nes tikrai buvo nepatogu rankai… Ji labai drovėdamasi sutiko, bet su sąlyga, kad apsiklosime dekiu. Super!.. Puikumėlis! Pagaliau nustūmus žemyn tuos džinsus su kelnaitėmis galėjau kur kas geriau pajausti kiekvieną jos raukšlelę. Buvo be galo malonu… Toliau užsimaniau pamatyti!.. Sakau noriu pažiūrėt, sako ne, aš nenoriu, kad tu žiūrėtum. Kalbinau, kalbinau, galų gale sutarėm, kad tik man galvą pakišus po dekiu galiu pažiūrėt. Sakau gi aš nieko nematysiu! Bet tai nebuvo argumentas. Tai, jai gulint ant nugaros, aš nuslinkau į kojų pusę ir palindęs po dekiu kaip koks „ginekologas“ pasiėmiau mobilų, bandžiau kažką įžiūrėti. Dabar ta prisimenant, tai… Manau jūs patys suprantant, bet tada viskas atrodė šaunu ir logiška. Aišku, kažin kažko nesimatė. Kaip minėjau, ji buvo visai nesiskutusi, plaukų daug, na o

vidinės lupytės, kadangi pakankamai didelės, tai tik jos ir matėsi. Bet man buvo smagu!.. Su kiekvienu žingsneliu aš vis labiau kaifavau!.. Atsimenu, paklausiau ar norėtų, kad pabučiuočiau ten. Sako, gerai. Bet visgi prisiartinus mane atgrasė kvapas. Jis nebuvo kažkoks nenormalus, ji tikrai niekuo nesirgo, bet kai nebuvo emocinio ryšio tiesiog nesiryžau kišti ten savo liežuvio ir tęsiau glamonėjimą pirštais. Ta diena irgi užsibaigė taip pat. Kažkurį kitą kartą nebuvo galimybės pabūti vieniems namuose, tai pasiėmiau tėčio automobilį ir išvažiavome į atokesnę vietą. Aš, aišku, buvau pasiruošęs dar keletui žingsnelių į priekį.

Gulint ant galinės sėdynės viena ranka glamonėjau jos krūtis, kita – putytę. Aišku, nebuvo patogu, baiminomės visokių garsų aplinkui, bet aistra degte degėm!.. Po kurio laiko aš jai ir sakau – ar nenorėtum ir man pabandyti?.. Ji sako, taip, gerai. Tai… daryk sakau.

Mes abu kažkaip klupėjom ant galinės sėdynės, ji man ėmė atseginėti diržą, džinsus…. Aš žinojau, kad ji niekada to nedariusi. Taip pat žinojau, kad mano penis tik 10-11cm… Na, neapdovanojo manęs toje vietoje gamta. Ir stipriai jaudinausi dėl to, kas įvyks, dėl jos reakcijos..! Galiausiai, viską atsegusi, ji ištraukė jau kietą mano penį ir tiesiog ėmė jį smaukyti. Buvo gera, tikrai gera!.. Iš didelio susijaudinimo baigiau gal po 1-2min. Apsivalėm, padėkojau. Matėsi, kad jai tikrai pirmas kartas, tačiau ji niekur nepasimetė ir viską darė teisingai, jei taip galima pasakyti.

Tolesni kartai sekė jos namuose, kartu suguldavom ant sofos ir užsiiminėdavome petingu. Ji darydavo man, aš darydavau jai. Retkarčiais ji pasiekdavo orgazmą, bet reikdavo tikrai nemažai laiko – kažkur pusvalandžio. Atrodo be galo keista, bet tuo metu niekaip nebuvome pora. Kaip ir sakiau – jokių žodžių apie meilę, jokių bučinių ar dar ko. Tiesiog buvom atradę tokį bendrą ir malonų hobį.

Aplinkiniai, jos tėvai, mano tėvai kaip ir matydavo mus kartu dažniau, gal galvodavo, kad kažkas mezgasi, gal, kad tik šiaip vienas kitu domimės… Galų gale po kurio laiko ji vasaros metu išvyko į kažkokią stovyklą, aš likau vienas. Daug bendravome telefonu. Ir tuo metu aš ėmiau suprasti, kad ji man rūpi!.. Kad iš tikrųjų rūpi!.. Kad ne tik yra įdomi žemiau bambos, bet ir kaip žmogus darosi įdomi. Supratau, kad ir aš jai rūpiu, kad ji labai geros širdies, kad į mane žiūri rimtai, kad prie manęs yra prisirišusi (kad ir tiesiog kaip draugė), jaučiau atsirandantį tvirtesnį ryšį… Po kurio laiko pats sau supratau, kad galėčiau tai drąsiai vadinti meile. Mes visi žinom, kad paauglystėj, ankstyvoj jaunystėj vyrai labiausiai myli akimis ir dažnai vizualiniai dalykai nulemia ar norėčiau draugauti su kažkokia mergina, ar nenorėčiau. Šiuo atveju ji man nebuvo kažkokia išvaizdi, todėl nuo pat pradžių visai ir neįsivaizdavau draugystės, bet suartėjus kaip draugams, po to seksualiai, galiausiai pajaučiau, kad tikrai ja myliu. Bent jau taip kaip aš tuo metu supratau meilę. Keista, mums meilė prasidėjo nuo atsitiktinio sekso… Bet taip jau buvo. Jai pasakiau savo jausmus. Pasirodė, kad ji kuris laikas man panašiai jautė ir be galo apsidžiaugė. Aišku, aš irgi skrajojau padebesiais, nes prisipažindamas visiškai nežinojau ko tikėtis atgal.

Kai ji grįžo iš stovyklos, aš buvau pasiruošęs parodyti savo meilę. Būdami vieni pradėjome bučiuotis, laižytis, glamonėtis… Pirmą kartą!!! Buvo super!..Visi kūno geiduliai nusikėlė visai į kitą lygi!.. Išbandėme oralinius malonumus, nė minties nebuvo, kad tai šlykštu ar atgrasu, viskas buvo be galo malonu!.. Aišku ir bendravimas kardinaliai pasikeitė. Tapome pora!.. Pirmąja pora tiek man, tiek jai!.. Ir mums nebuvo svarbu amžius, nes protiškai buvome subrendę panašiai, o mylėtis sutarėme gerokai vėliau, kolkas tik burnytė ir rankytės. Ir pradžiai mums to buvo perakis!…

Atsimenu, įkalbėjau ją, kad nusiskustų putytę. Tada pamačiau visą jos grožį!.. Ji turėjo gan išraiškingą putytę, t.y., nei plokščią, nei lygią. Išorinės lupytės buvo kažkur vidutinio dydžio, mažosios – į didesnę pusę. Per kelnaites matėsi kauburėlis, bet cameltoe nebuvo – jos lupytes tiesiog suguldavo taip kartu, o ir klitoriukas buvo ne visai jau mažas ir neleido kelnaitėms perskirti putytės per pusę. Mažosios lytinės lūpos – tamsios, apie 1cm išlindusios žemiau didžiųjų, storokos, tokios mėsingos. Lengvai praskečiamos, nesusiraukšlėjusios stipriai. Mano penis, kaip jau minėjau, 10-11cm, apipjaustytas, jai tiko ir patiko kuo puikiausiai. Aš buvau dėl to labai laimingas. Sakydamas tiko, turiu omeny, jau kai ir mylėjomės tiko. Bet čia dar tolima ateitis, daugiau nei metai laiko nuo mūsų pirmųjų santykiu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *