Pirmas kartas su vaikinu

Mano pirmas kartas buvo labai netikėtas. Bet gal pradėsiu nuo to, kad su vaikinu draugavau jau gerus metus. Už mane jis buvo vyresnis beveik trimis metais. Vieną vasaros vakarą su draugais nutarėme nuvažiuoti prie ežero. Tą kartą mano vaikino kartu nebuvo. Po kurio laiko jis man pradėjo rašyti SMS žinutes klausdamas kur aš esu. Aš jam buvau sakiusi, jog su draugėmis eisiu prie ežero. Į jo SMS aš neatrašiau ir maždaug po valandos jis paskambino man. Gan piktoku balsu jis paklausė kur aš esu. Atsakiau jam, jog prie ežero, kaip ir buvau sakiusi. Į ragelį jis suriko, kad nemeluočiau, nes mane kažkas matė prie parduotuvės. Supykusi paklausiau ar net į parduotuvę negaliu užeiti:
– Na taip, buvau. O ką, gal ir į parduotuvę nebeleisi užeiti?!
– Gali, bet tik ne su kitais vaikinais! Kai manęs nėra šalia tu darai ką tik nori. Esi mano pana, bet matau, kad tau vieno manęs nebeužtenka!
– Mielasis, ten buvo mano broils, o tas tavo draugas nepasakė, kad ten buvo ir jo pana!
Daugiau neištvėrusi jo tų nesąmonių numečiau ragelį. Po jo skambučio visą vakarą prasėdėjau suniurusi, be nuotaikos ir verkdama. Draugės bandė guosti mane, kad jis suprato, jog aš nemeluoju, tačiau man tai buvo nė motais. Po kiek laiko vėl sulaukiau jo skambučio. Nenorėjau atsiliepti, nes žinojau, kad vėl išgirsiu jo pavydo priepuolius, tačiau draugės įkalbėjo atsiliepti ir viską išsiaiškinti iki galo. Paklausiusi jų aš atsiliepiau ir šį kartą jis kalbėjo labai švelniai prašydamas, kad grįžčiau namo, nes nori su manimi pasikalbėti. Aš jam atkirtau, jog niekur negrįšiu, o jeigu jis taip nori, tegu pats atvažiuoja. Maždaug po pusvalandžio jis atvyko. Priėjęs prie manęs iškart bandė pabučiuoti mane, bet aš nesileidau. Vaidinau labai įsižeidusią… Jis pasiūlė eiti į mašiną ir ramiai pasikalbėti. Aš sutikau. Kuomet atsisėdome į mašiną jis iškart užrakino visas duris. Net nesupratau kodėl jis taip padarė ir šiek tiek išsigandau. Jis iškart pradėjo atsiprašinėti sakydamas, kad jo brolis viską jam papasakojo. Viskas buvo taip, kaip aš jam ir sakiau, o jis manim nepatikėjo. Tuomet atsiprašinėdamas jis pradėjo bučiuoti mane, vadinti gražiais žodeliais. Aš nusileidau jam, nes labai jau stipriai mylėjau jį. Po ilgų bučinių prasidėjo glamonės ir nusirenginėjimai… Net nepastebėjau, kai mes atsidūrėme ant galinės sėdynės. Jis pradėjo glamonėti mano krūtinę, bučiuoti kaklą ir visą kūną… Jis paklausė manęs ar aš to noriu ir net nesulaukęs atsakymo įėjo į mane. Man pradėjo velniškai skaudėti, bet jis paprašė pakentėti šiek tiek ir viskas bus gerai. Ir jis buvo teisus… Vėliau iš skausmo perėjo į malonumą. Aš mačiau, kaip buvo gera jam, o jis matė, kad man taip pat tai labai patinka. Pabaigę dar šiek tiek pagulėjome kartu, po to apsirengėm ir išvažiavom namo. Grįžę namo nuėjome po dušu, nusiprausėme ir nuėjome miegoti. Prabudę ryte vėl užsiėmėm seksu, bet skausmo jau nebebuvo, o tik malonumas. Štai koks buvo mano pirmas kartas, dėl kurio aš tikrai nesigailiu. Kartu mes esame iki šiol ir, tikiuosi, būsime amžinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *