Pirmas kartas su viliokle

Vieną šiltą rugsėjo vakarą, neturėdamas ką veikti, nusprendžiau paklaidžioti po miestą. Tiesiog šiaip, be jokio tikslo. Į klajones nepavyko prikalbinti nė vieno draugelio, su mergina buvau ką tik išsiskyręs, todėl ketinau vienas koja už kojos pasivaikščioti miesto gatvėmis, parkais, lauko kavinukėje išgerti taurę vyno ir pagalvoti apie šį bei tą.
Susistabdžiau „mikriuką“, ir jame, pačiame gale, pamačiau ją.
Beveik tuščiame „mikriuke“ sėdėjo rudaakė, maždaug 30 metų mergina. Ji man pasirodė vidutinio ūgio, truputį apvalių formų, papūstomis dažytomis lūpytėmis. Tiesą sakant, ji atrodė tarsi antikinė seksualumo deivė su dailiomis juodomis garbanėlėmis, neklusniai krentančiomis ant jos kaktos. Man pasirodė, kad ji nusiminusi. Tiesiog negalėjau atplėšti nuo jos akių ir spoksojau į jos kelius, pakeltas, pro plačią iškirptę tiesiog krentančias krūtis, simpatišką veidą ir jau svaigau mintimis, kaip visa tai atrodytų be suknelės…
Ji, žinoma, pajuto mano dėmesį ir nusisuko į langą, bet tas gestas man nepasirodė nepatenkintas ar piktas, greičiau jau sukeltas susidrovėjimo. Vieno posūkio metu „mikriukas“ stipriau pasviro ir mudviejų keliai susilietė. Aš savo kojos neskubėjau patraukti, bet ir ji nesislinko į šoną. Taip kurį laiką ir važiavome: aš žiūrėjau į ją, o ji apsimetė stebinti vaizdus pro langą. Tada netikėtai pajutau, kad ji savo keliu trinasi į mano koją… Negalėjau tuo patikėti, bet ji akivaizdžiai norėjo artimiau susipažinti, nors vis dar vengė pažvelgti į mane. Prisipažinsiu, kad dar niekada nieko taip negeidžiau kaip tą minutę tos vilioklės merginos. Todėl supratau, kad metas imtis ryžtingų veiksmų, juolab, kad „mikriuke“ likome tik mudu ir vairuotojas.
Uždėjau ranką ant jos kelio ir ėmiau atsargiai glostyti.
Tada ji pažvelgė man į akis ir savo ranką uždėjo ant manosios.
— Gal geriau ne čia… — droviai šypsodamasi sušnabždėjo.
— Kur tau lipti?
— Man jau reikėjo prieš keturias stoteles išlipti, — ji truputį spustelėjo man ranką.
Išlipome tuščioje gatvėje, nedelsdamas ją apkabinau ir švelniai pabučiavau į lūpas. Ji prisispaudė savo visu kūnu prie manęs, mano varpa įsirėžė į jos pilvuką, o nuostabios krūtys lietė mano krūtinę. Kai slidus tarsi gyvačiukas liežuvis įsmuko man į burną, suėmiau jos sėdmenis ir dar stipriau prisitraukiau prie savęs. Ji susigėdusi sukikeno tarsi mokinukė ir atstūmusi mane apsidairė. Mudu sunkiai alsavome.
— O mes net vardų nepasisakėme, — ištarė ji.
Ėmėmės taisyti šią klaidą. Per kelias minutes žingsniuodami gatve išsiaiškinome, kad jos vardas Inga. Inga buvo išsiskyrusi, dirbanti personalo vadybininke vienoje stambioje bendrovėje ir gyvenanti viena. Ilgai nesvarstę nusprendėme važiuoti pas ją. Atvažiavo troleibusas. Kai Inga lipo į jį, jos suknelė tiek pakilo, tad negalėjau praleisti progos paglostyti šiltą, minkštą šlaunį.
Visą kelią ją glamžiau ir į ausį šnibždėjau švelnybes, bučiavau ir lūpomis gaudžiau ausies spenelį, o ji raukėsi ir spurdėjo ant kėdės. Galop atvažiavome, susikibę už rankų ėjome gatve ir plepėjome. Įėję į laiptinę pamatėme, kad liftas neveikia. Kol lipome laiptais, vis sugriebdavau Ingą už jos stangraus užpakaliuko — tiesiog negalėjau susivaldyti matydamas tokį grožį!
Pasiekėme jos butą. Tą akimirką aš apkabinau ją iš nugaros. Aistringai bučiavau kaklą ir sprandą, rankomis stipriai spaudžiau krūtis. Ji atkišo užpakaliuką, kad galėčiau į jį trintis savo plieno tvirtumo organu. Apsukęs ėmiau bučiuoti jos lūpas, liežuviu burnoje malšinau jos tylias aimanas. Jos krūtų jau nebeslėpė suknelė, todėl pirštais liečiau spenelius ir švelniai juos kutenau. Pakišau rankas po suknele ir paliečiau jau gerokai sudrėkusias kelnaites. Dviem pirštais lengvai įsiskverbiau į angelę, delnu spaudžiu kalvelę, pirštais klaidžiojau tarp lūpų, erzinau pabrinkusį klitorį…Staiga Inga įsitempė tarsi styga, tyliai suklykė ir suglebo mano rankose.
Paėmiau apsvaigusią moterį ant rankų ir nunešiau į jos miegamąjį ant lovos.
Neskubėdamas rengiausi rūbus ir grožėjausi šio vakaro laimikiu: ji gulėjo tankiai alsuodama, pusiau primerktomis akimis, plaukai išsidraikę ant pagalvės, o suknelė nebeslėpė jos kojų. Nusirengęs atsiguliau šalia. Numoviau jai kelnaites, bet suknelę ir aukštakulnius nusprendžiau palikti — pamaniau, kad nurengsiu vėliau, bus įdomiau.
Ėmiau bučiuoti jos krūtis, čiulpti spenelius, audrinti juos aktyviais liežuvio smūgiais.
Inga ir vėl susijaudino, gaudė mano pirštus lūpomis, o sugavusi laižė ir čiulpė. Gerai, kad turiu dar vieną ranką, tad imuosi apatinės Ingos dalies — iš pradžių dviem pirštais, paskui trimis linksminuosi, kol mano visas delnas tampa šlapias kaip ir jos kelnaitės.
Daviau Ingai jį nulaižyti, laižiau pats, kvėpdamas nuostabų aromatą… Mes bučiavomės ir spaudėmės vienas prie kito. Ji pervertė mane ant nugaros ir ėmėsi manojo draugužio: iš pradžių laižė per visą ilgį, paskui bučiavo galvutę. Paėmė jį į burnytę ir pradėjo nedrąsiai čiulpti. Supratau, kad patirties turi nedaug, bet veiksmas moteriai taip patiko, kad ji dar labiau susijaudino — mačiau tai iš įraudusių skruostų ir apsavaigusio žvilgsnio. Įsitaisiusi patogiau ėmė čiulpti jau aktyviau, net šnarpšdama nosimi. Įkišau pirštus jai į plaukus ir ėmiau dulkinti jos burną — iš pradžių atsargiai, o paskui vis greičiau ir giliau. Ji mykė, bet nesitraukė, trynėsi kūnu man į kojas. Dar paspartinau tempą, kad varpa giliau smigtų į jos burną. Ingos veidas apsipylė seilėmis, tekančiomis per smakrą ir kaklą, bet aš jau nebegalėjau ilgiau kęsti — patraukiau ją į šoną ir pabaigiau ant veido. Nuo to vaizdo mano orgazmas buvo dar stipresnis. Mačiau, kad Inga sutriko, nežinojo, kaip elgtis, bandė nedrąsiai laižyti spermą nuo lūpų. Aš nusijuokęs pametėjau jai rankšluostį ir padėjau nusivalyti akis, kaklą, o tada vėl išbučiavau tą mielą veidą.
Bet varpa nė nemanė nusileisti. Ji rėmėsi į Ingos šlaunį ir maldavo tęsti puotą. Mano mergytė suėmė draugužį į ranką ir ėmė švelniai smaukyti. Įsikibau į jos sėdmenis ir klausydamasis saldžių aimanų ėmiau bučiuoti kaklą. Tuomet ji truputį prasiskėtė ir priėmė mano draugužį. Jis kaip per sviestą įslinko vidun, o aš pradėjau kaip pamišęs ją dulkinti. Inga kojomis apsivijo juosmenį ir net cypčiojo iš malonumo. Paguldęs Ingą ant lovos, užsimečiau jos kojas ant pečių ir tęsiau. Niekaip negalėjau baigti, todėl paprašiau Ingos atsistoti keturiomis. Plačių sėdmenų ir gana siauro liemens derinukas atrodė taip, kad man daug nebereikėjo — keli smūgiai ir sperma vėl liejosi laisvai. Pajutau, kad tuo momentu ir jos raumenys viduje ėmė pulsuoti, o krūpčiojantys pečiai išdavė, kad ir mano naująją draugužę užplūdo dar viena malonumo banga. Manau, kad antrasis orgazmas mudviem abiem buvo dar stipresnis už pirmąjį.
Po visko gulėjome apsikabinę ir kalbėjomės apie viską ir apie nieką. Man buvo ramu ir gera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *