Pirmas kartas oralinis merginai

Iš karto pasakysiu – dabar man 41 m. ir niekada nemokėjau būti kažkokiu dondžuanu, o ir šiaip buvau gana nedrąsus. Tada man buvo 18 m. Iki šiol nesuparantu, kodėl aną vakarą ji su manimi susidėjo. Juk aš nei koks gražuolis, nei raumenų kalnas. Gal dėmesio trūkumas, o gal šiaip jos toks būdas. Viskas prasidėjo gana netikėtai. Vakare sugalvojau dviračiu nulėkti prie ežeriuko. Tiesiog šiaip pasėdėti. Buvo gana šilta, todėl pasiėmiau su savimi alaus. Sėdėjau sau prie ežero ir mėgavausi geru oru gurkšnodamas sau alų. Net nesinorėjo važiuoti namo. O kam? Vis tiek ten neturėjau ką veikti. Buvau vienas, aplinkui nei gyvos dvasios, bent jau aš taip maniau, kol neišgirdau iš už krūmų sklindantį duslų garsą. Neištvėriau ir nusliūkinau pažiūrėti kas ten vyksta. Ten buvo nedidelė pievelė. Ir, patikėkit manim, kokio dydžio buvo mano akys, kai pamačiau ją visiškai nugą gulinčią ant rankšluoščio. Ji žaidė su savimi ir, kaip man tuomet atrodė, jau gana ilgai. Ji buvo aukšta, šiek tiek apvaloka, bet nestora. Na, tokia pilna, galima ir taip pasakyti, ir tikrai gražių veido bruožų: plaukai ilgi lygūs ir šviesūs. Tada pagalvojau, jog tokia mergina galėtų turėti bet kurį vaikiną. Stovėjau sustingęs ir praradęs žada. Juk tokį vaizdelį kasdien nepamatysi. Stovėjau pasislėpęs už krūmų ir stebėjau. Pajutau kaip maniškis pasidarė kietas, net iš kelnių veržėsi, bet nieko nedrįsau daryti. Stebėjau ilgai, kol ji netikėtai pasisuko įmano pusę. Aš išsigandau, kad manęs nepastebėtų ir jau buvau beveik pasiruošęs pasitraukti, kai netyčia koją padėjas ant akmens nuslydau ir sukėliau tokį triukšmą, kad likti nepastebėtam buvo neįmanoma. Ji suškuko ,,kas ten?!“ ir prisidengė tuo pačiu rankšluoščiu ant kurio gulėjo. Aš buvau pasimetęs ir negalejau nei žodžio ištarti, tiesiog stovėjau ir tiek. O ji… Ji net nebandė pasišalinti ir tiesiog nusimetusi rankšluostį vėl pradėjo save liesti. Stovėjau ir negalejau patikėti savo akimis. Ji man žiūrėjo tiesiai į akis ir aiškiai leido suprasti, kaip jai malonu. Pagalvojau, jog reikia kažką daryti. Bet ką?! Juk man taip nutinka pirmą kartą. Priėjau dar arčiau ir vos pralemenau tą dieną lemtingus žodžius:
– Labukas, gal galiu pasiūlyti padaryti saldų oralinį?
Bet iškar pagalvojau, koks aš kvailys. Negalejau sugalvoti ko nors geresnio ir visiškai apstulbau, kai ji ištarė:
– Kodėl gi ne? Juk mes visiškai vieni.
Ji lėtai prie manęs priėjo ir pradėjo palengva nurenginėti. Net mespėjau sureaguoti, kai jau buvau visiškai nuogas. Mano tvirtas draugužis jos rankose, o ji tik žiūrėjo į mano išsigandusias akis ir šypsojosi. Paėmusi mane už varpos, kaip kokį šuniuką už pavadėlio, nusivedė prie rankšluoščio ir atsigulusi praskietė kojas. O aš kaip kvailys stoviu ir laukiu kažko. ,,Nagi juk pats to norejai, ko lauki?“ – ištarė jinai. Žinoma, tada nepasimečiau, o tiesiog atsiklaupiau ir glostydamas jos šlaunis artėjau prie jos šlapios skylutės. Laižiau ją godžiai, tai dirginau klitorių, tai įkišdavau liežuvį į vidų. Jinai aimanavo vis stipriau spausdama mano galvą tarp savo kojų, o aš darbavausi kol jinai suklykė, visa sudrebėjo ir suglebo. Aš atsitraukęs žiūrejau į ja sunkiai alsuojančią ir nieko nedariau. Ji atsistojo, greitai apsirengė, pažiūrėjo į mane, nusišypsojo, pasakė ačiū ir pradingo takeliu už kalvos palikdama mane nuogą klūpoti toje vietoje, kur mes tai darėme.
Aš vis dar negalėjau patikėti tuo kas nutiko. Dar ilgai atvažiuodavau į tą pačią vietą tikėdamasis ją rasti, bet taip jos daugiau ir nebesutikau, net vardo nesužinojau.
Tai štai kokia buvo mano pirmoji patirtis. Žinoma, nekokia, bet man vistiek maloni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *