Pirmas kartas su draugės mama

Mano pirmas kartas man buvo labai keistas ir netikėtas, nes mano pirmas kartas buvo su draugės mama. Vieną dieną per žiemos atostogas pas mane nieko nebuvo, taigi sugalvojau pasikviesti į namus savo draugę. Ji man ir kaimyne (14 metų, 8-okė) į namus pažiūrėti filmo, ją nugirdyti ir bent pasiglamonėti. Buvau pasiruošęs: nusipirkau šampano ir prezervatyvų, dėl visa pikto. Paskambinau į jos namus (tuo metu dauguma žmonių naudojosi laidiniais telefonais) pasikviesti į svečius. Atsiliepė jos mama, bet aš to nesupratau, nes balsas buvo labai panašus. Prikalbėjau daug meilių žodelių ir mano draugės mama kažkodėl sutiko ateiti į svečius (gal iš seniau jautė simpatiją man).
Taigi, buvo maždaug 15 valanda ir ji atėjo. Aš labai nustebau ir susigėdau, nes tikėjausi sulaukti savo draugės, o ne jos motinos (tada dar nežinojau, kad man bus pirmas kartas su draugės mama). Tačiau ji buvo išsipuošus ir atrodė labai gražiai. Tik iš mandagumo ją pakviečiau užeiti. Draugės mama galvojo, kad viskas paruošta dėl jos, o aš nenorėjau jos įskaudinti ir nežinojau kaip pasakyti, kad laukiau ne jos.
Taigi, mes žiūrėjom filmą ir gėrėm šampaną. Aš stengiausi gert mažiau, kad ji išgertų daugiau. Kai baigėsi šampanas įgavau daugiau drąsos ir kaimynės mama pradėjo patikti. Aš dar mums abiem įpyliau po 50 gramų viskio ir tariau: čia už mūsų artimesnę pažintį.
Vėliau mes susiglaudėm ir apsikabinom. Tada ji atsisėdo man ant kelių priešais mane ir mes pradėjom glamonėtis. Mes glamonėjomės gal pusę valandos, gal daugiau. Man buvo labai keista, bet alkoholis darė savo. Užkaitau, man pasistojo ir buvo labai malonu, bet norėjosi daugiau. Taigi, aš nusirengiau maikę. Tada mes nurengėm vienas kitą. Aš šiek tiek bijojau, bet iš jos akių matėsi, kad ji manęs labai geidžia ir nekantravo. Kai aš į ją įėjau, man buvo labai geras jausmas.
Tai buvo mano pirmas kartas su draugės mama… Kai mes baigėm ji nuėjo parūkyti, po to pagulėjom gal valandą lovoj ir prižadėjom vienas kitam, kad tai niekad nepasikartos ir niekam apie tai nepapasakosim. Tai bus mūsų mažytė paslaptis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *