Pirmas kartas su mama

Mano pirmas kartas buvo su mama. Na, bet viską papasakosiu iš pradžių. Tai vat, maždaug prieš dvejus metus išvykau į užsienį, kur mane porai savaičių pagyventi priėmė viena šeimyna. Iki tol, kol pats susurasiu kur gyventi. Atvykęs pas tą šeimą aš iškart atkreipiau dėmesį į vaikų mamą. Ji buvo beprotiškai seksuali ir turėjo itin seksualius apvalumus, ir, kaip vėliau teko sužinoti, ji buvo 45 metų amžiaus, kai tuo tarpu man tebuvo vos 19 metų. Heli, toks buvo tos seksualios mamytės vardas, buvo ištekėjusi ir gyveno su maždaug dvigubai už mane didesniu vyru. Heli turėjo du vaikus, berniuką ir mergaitę. Kad ir kokia seksuali ji buvo ir man patiko, aš niekada net nesitikėjau turėti sekso reikalų su ja. Jos vyras kiekvieną dieną išeidavo į darbą, o ji likdavo namuose viena. Maždaug trečią mano apsilankymo dieną Heli paklausė manęs ar aš nenorėčiau kartu su ja nueiti į prekybos centrą. Aš žinoma sutikau. Būdami kartu mes labai smagiai praleidome laiką: ji patarinėjo man kokie drabužiai labiau tinka, buvome nuėję papietauti, o pietų metu ji „netyčia“ kelis kartus palietė mano kojas su savosiomis.
Kitą dieną, kuomet aš išėjau iš dušo, Heli manęs paklausė ar nenorėčiau prisijungti prie jų ir kartu papietauti su visa šeima. Aš sutikau ir pasakiau, jog tuojaus ateisiu, tik apsirengsiu. Ji pasakė, jog aš atrodau gerai ir vien tik su chalatu. Kaip vėliau paaiškėjo, Heli taip pat po savo rūbais nebuvo užsidėjusi jokių apatinių drabužių.
Heli aš padėjau ruošti pietus, o tuo tarpu mano penis buvo kietas kaip akmuo, Ji tarsi netyčiomis tai pastebėjo ir pasakė, kad mano penis atrodo labai didelis. Šie jos žodžiai padėjo man kiek labiau įsidrąsinti ir aš jau norėjau nusimesti tą nelemtą chalatą. Tačiau, nespėjus man to padaryti, Heli priėjo man iš nugaros, apkabino mane ir pradėjo žaisti su mano daikčiuku. Aš atsisukau į ją ir tuomet viskas prasidėjo…
Galiu pasakyti tik viena – Heli buvo tikra profesionalė. Ji taip meistriškai čiulpė mano penį ir prašė nenuleisti jai į burną… Aš to ir nepadariau! Heli mėgavosi žaisdama su mano daikčiuku ir stebėjosi jo dydžiu. Vėliau ji paprašė manęs, kad aš palaižyčiau jai makštį. Po to, kai palaižiau jos makštį, mes perėjome prie malonesnių dalykų. Heli tekina nusitempė mane į savo miegamąjį, užsilipo ant manęs ir pradėjo jodinėti ant manęs. Jos krūtys tuo metu taip seksualiai šokinėjo, kaip kokiam porno filme. Jodinėdama ant manęs Heli garsiai alsavo… Ji manęs paprašė, kad aš uždėčiau savo rankas ant jos gigantiškos krūtinės. Jos krūtys buvo tokios tobulos, kad net negalėjau nuo jų atsitraukti, bučiavau ir glamonėjau jas visą laiką.
Tokie mūsų sekso žaidimai tęsėsi kelias savaites. Aš ją dulkinau kiekvieną dieną su neapsakomu pasitenkinimu. Tokį patį pojūtį jautė ir pati Heli. Tačiau visą tą laiką aš turėjau itin saugotis jos vyro ir vaikų, kad neįkliūtume besimylėdami.
Po poros savaičių susiradau sau būstą. Prieš pat išvykdamas aš paklasiau Heli, kodėl ji, turėdama savo vyrą, kiekvieną mielą dieną mylėdavosi su manimi? Ji atsakė, kad su savo vyru mylisi kiekvieną naktį, tačiau jai to neužtenka. Beto, jai labai didelį įspūdį paliko mano didelis penis, kuriam ji tiesiog nesugebėjo atsispirti.
Nuo to laiko, kai aš išsikrausčiau iš Heli namų, praėję maždaug metai. Dabar aš gyvenu už kelių šimtų kilometrų nuo jų, tačiau vis dar sulaukiu jos apsilankymų bent kartą per mėnesį. Pirmas kartas su mama, kitaip šios savo sekso su karšta mamyte negaliu pavadinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *