Pirmas kartas su mama

Mano pirmas kartas su mama buvo praėjusią vasarą, pas senelius kaime. Man jau buvo 17 metų, o jai jau virš 30 metų. Ji buvo seksualaus ir liekno kūno, gražiai įdegusia oda, o lupos ryškiai raudonos, kaip prisirpusios vyšnios. Jau ilgi plaukai buvo tamsesni už pačią naktį be žvaigždžių, o kojos tarsi aksominės. Ji buvo gan aukštoka, maždaug 170 cm ūgio. Jos krūtinė buvo idealios formos, o užpakaliukas stangrus ir riestas. Jos seneliai buvo kaimynai su manaisiais. Pradžioje mano santykiai su ja buvo šalti, stengiaus neparodyti, jog trokštu jos. Susitikę tiesiog ištardavom ,,Laba diena“ ir tiek.
Tą penktadienį aš nakvojau pas močiutę. Vakarop  ji atėjo pas mus ir paprašė pagalbos, nes pati negalėjo užnešti dėžių į palėpę. Mano močiutė pasakė, kad aš galiu padėti ir pakvietė mane, kad aš jai padėčiau. Beeinant pas ją ji tarė:
– Beje, mano vardas Raminta.
Aš atsakiau:
– Malonu. Aš Marius.
Taip tarp mūsų ir užsimezgė trumpas pokalbis. Kuomet atėjome pas ją aš iškart kibau į darbus, nes planavau vakare susitikti su draugais. Tačiau darbas užtruko apie kelias valandas. Per tas kelias valandas mes savotiškai spėjome susibendrauti. Ji man išsipasakojo, jog jau kurį laiką yra vieniša. Taip besišnekučiuojant tarp mūsų užsimezgė kažkoks silpnas, tačiau intymus ryšys.
Po mūsų susipažinimo praėjo kelios savaitės, per kurias aš su Raminta pradėjome daugiau bendrauti, vakarais kartu atsigerdavome arbatos, pasišnekučiuodavome. Penktadienį, kuomet mano močiutė išvažiavo į miestą, aš nutariau nueiti prie tvenkinio išsimaudyti. Vos tik man  išėjus iš namų mane užkalbino Raminta:
– Kur eini?
– Prie tvenkinio. – tariau aš jai. Jinai tik nusišypsojo, o aš nieko nepagalvojęs pasiūliau jai palaikyti man kompaniją. Ji tik dar labiau nusišypsojo ir tarė, jog tuojau susiruoš ir ateis. Po kelių minučių ji jau buvo pasiruošusi. Ji buvo apsivilkusi lengva ir trumpa suknele po kuria matėsi jos speneliai. Visa tai man kažkaip sukėlė įtarimų – ,,Juk mes einame maudytis, kur jos maudymukas?“. Bet stengiaus per daug sau tuo nekvaršinti galvos, tiesiog mes ėjome ir kalbėjomės, kol galiausiai priėjome tvenkinuką. Aš nusisukau ir pradėjau nusirenginėti. Vos tik atsigręžiau atgal iškart pamačiau jos įspūdingo grožio nuogas krūtis. Aš tiesiog sustingau ir netekau žado. Ji manęs paklausė ar aš noriu paliesti jos krūtis. Viskas, ką aš tesugebėjau padaryti, tai tik palinksėti galva. Raminta lėtai priėjo prie manęs, paėmė mano ranką ir pridėjo ją prie savo krūtų.
– Patinka? – švelniai nusišypsojusi ji pradėjo mane bučiuoti.
Mano penis buvo tarsi ugnikalnis – didžiulis, virpantis ir nekantraujantis išsiveržti. Ji pamatė, jog gali mane pilnai valdyti, tad nusivedė į kitą vietą. Ji patiesė ant žemės rankšluostį ir pati atsigulė ant jo. Pažvelgusi į mane iš apačios ji tarė:
– Ateik, nesidrovėk.
Ji buvo tik su kelnaitėmis. Kuomet aš priėjau prie jos ji apžergė mane kojomis ties liemeniu ir pritraukė prie savęs arčiau. Mudu pradėjome bučiuotis. Jos lūpos buvo saldžios tarsi prinokusios vyšnios, o jos speneliai trynėsi man į krūtinę. Mano penis trynėsi į jos vaginą ir aš baigiau į savo trumpikės. Raminta tik nusišypsojo, o aš visas išraudau. Ji tarė:
– Nieko tokio, išvalysim.
Ji atsiklaupė ant kelių ir pradėjo man čiulpti. Drebulys užvaldė mano visą kūną, tačiau aš jaučiausi kažkaip nejaukiai. Visada galvojau, jog vyras turi padaryti orgazmą moteriai. Aš ją sustabdžiau. Ji sutriko… Aš paguldžiau ją ir pradėjau bučiuoti. Bučiuodamas jos lūpas leidausi prie jos kaklo ir žemyn. Pagaliau taip ilgai lauktas momentas. Pamačiau gražią ir nudefiliuotą jos vaginą. Aš neturėjau jokio supratimo ką man reiktų daryti toliau, bet vis tiek su pirštais pravėriau jos lytines lūpas ir pradėjau bučiuoti bei laižyti jas, o ji tik aimanavo iš malonumo.
Po keliolikos minučių ji pati atitraukė mane nuo jos saldžiosios vaginos ir paklausė manęs ar aš noriu tapti vyru. Man net nebuvo minties atsisakyti šio jos pasiūlymo ir aš iškart sušukau ,,Taip!”. Raminta paguldė mane ant nugaros ir šypsodamasi bei žiūrėdama man į akis atsisėdo ant mano penio. Jos vagina buvo visa drėgna ir šilta. Ji negarsiai tarė man:
– Tik nebaik į mane.
Aš tik palinksėjau galva ir ji pradėjo judėti ant manęs. Ji judėjo vis greičiau ir greičiau, o jos vaginos trynimasis į mano penį varė mane iš proto. Jausmas buvo neapsakomas.
Po kelių minučių pajutau, jog tuoj baigsiu. Raminta aimanavo iš malonumo, tačiau aš jai pasakiau, jog daugiau nebegaliu. Ji tiesiog sušuko, jo dar ne. Aš dar sugebėjau išlaikyti kelias minutes nenuleidęs jos viduje. Kuomet ji jau pajuto orgazmą, tuomet nulipo nuo manęs ir pradėjo čiulpti mano penį dantimis vis pakandžiodama jį. Jis visas vis dar virpėjo ir buvo karštas. Aš baigiau jai į burną, o ji viską nurijo. Po visko ji paėmė mane už rankos ir mudu nuėjome maudytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *