Pirmas kartas su mergina

Viskas įvyko pervėlai. Gėda prisipažinti, bet mano pirmas kartas įvyko kai man buvo 19 metų. Dėl visko kaltas mano drovumas, savaime suprantama ir aš pats. Buvo 2011 vasara, liko 2 mėnesiai iki išvykimo į Norvegiją. Vis stresavau, gi negaliu išvažiuoti nei karto nepasimylėjęs. Internete ieškojau panelių, kurios sutiktų pagelbėti sprendžiant šią problemą, be tikslo draugauti. Ir visgi pavyko rasti laisvo elgesio merginą. Dėl šio reikalo, teko vykti 60 km į Marijampolę. Atstumas man rūpėjo mažiausiai, žinant, kad manęs laukia pirmas kartas.
Kai atvykau į Marijampolę, paskambinau jai. Kai susitikom, nustebau, jog ji ne kokia apsimetėlė, o ta pati mergina kurią mačiau nuotraukose. Iš jos reakcijos, pamačius mane, supratau, jog nesu toks ir baisus. Įsėdom į mano mašiną ir nusprendėm pasivažinėti po miestą. Bevažinėjant ji pasakė, jog siandien ji nenuotaikoj ir nesimylės, bet jei noriu, galim bent jau pasiglamonėti. Ji buvo vietinė, tad žinojo daug vietų kur galima ramiai pabūti. Kai radom tinkamą vietą ir kad nebutų daug vargo, persėdom ant galinės sėdynės. Prasidėjo glamonės. Kai liesdavau jos krūtinę ji tyliai suaimanuodavo. Iš to supratau, kad dar kažką sugebu. Praėjo beveik pusvalandis. Buvom ganėtinai įsismarkavę ir staiga… Ji paklausė ar turiu prezervatyvą. Žinoma aš jį turėjau. Po to dar paprašė, kad visas nusirengčiau. Buvo šiek tiek nejauku, nes tai buvbo mano pirmas kartas su mergina. Kai jau buvau nuogas ir su prezervatyvu, visiškai nusirengš ir ji. Tada pamačiau, kad jos labai graži krūtinė ir jai tai pasakiau. Ji nusišypsojo ir prisiglaudš prie manęs taip, kad ją jausčiau. Prisiglaudus paklausė kokios pozos norėčiau. Paprašiau, kad ji liptų ant manęs. Tada ji pradėjo judėti… Niekada taip gerai nesijaučiau… Mane labai jaudino jos aimanavimas. Tai truko tik 15 min., nes abu judėjom ganėtinai greitai. Kadangi buvo vasara ir labai karštas oras, abu suprakaitavom.
Po visko apsirengėm ir nuvažiavom prie ežero. Sėdėjome ant mašinos kapoto apsikabinę ir kalbėjomės dvi valandas. Tada ji pasakė, kad jai jau reikia namo, nes tėvams ji buvo pasakiusi, jog eina pas draugę. Kai parvežiau ją namo, prieš išlipdama ji dar norėjo pasilaižyti. Kai pasilaižėm ji pasakė, kad sitas vakaras jai labai patiko. Namo važiavau laimingas, klausydamas muzikos ant viso garso, vos nusėdėdamas vietoje. Štai toks buvo mano pirmas kartas su mergina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *