Pirmas kartas su mokytoju

Mano pirmas kartas su mokytoju buvo iš ties labai netikėtas. Buvo paskutinė istorijos pamoka. Už kelių minučių jau turėjo suskambėti skambutis. Aš jau skaičiavau paskutines minutes ir pagaliau jis nuskambėjo. Jau ruošiausi bėgti pro duris, bet istorijos mokytojas liepė man pasilikti, nes nori su manimi pakalbėti. Mokytojas buvo tikras gražuoliukas: jaunas, pasportavęs ir prisižiūrintis save. Kabinete likau tik aš ir mokytojas. Jis man liepė prisėsti šalia jo, kad išsitaisytume užduočių klaidas. Aš atsisėdau šalia jo, jis atvertė knygą ir staiga pajaučiau kaip jo ranka glosto ir graibo mano koją.
Aš pasislenku nuo mokytojo toliau, o jis vėl prisitraukia prie manęs arčiau ir prisipažino, kad aš jam labai patinku. Aš net nežinojau kaip man reaguoti į šiuos jo žodžius. Jo prisilietimai buvo tokie gundantys, kad aš neištvėriau ir atsistojusi bandžiau išeiti, bet jis staiga pradėjo graibyti mano užpakaliuką. Aš atsisukau į jį, jis atsistojo ir pradėjo liesti mano krūtinę. Po akimirkos jis jau nurenginėjo mano palaidinukę. Aš jaučiau kaip mane visą užvaldo geismas ir aistra. Vėliau jis pradėjo mane visą glostyti, nuėmė liemenėlę ir pasiguldė ant savo stalo. Aš tiesiog gulėjau, o jis mane glamonėjo ir bučiavo. Nebeištvėrusi aš atsistojau ir pradėjau pati jį nurenginėti. Nuėmiau nuo jo visus rūbus ir nubėgau užrakinti durų.
Grįžusi prie jo aš atsiklaupiau ir pradėjau čiulpti jo penį. Vėliau aš jį smaukiau, o po to vėl atsidūriau ant jo stalo. Pamažu jis įėjo į mane ir tuomet aš visai pasidariau pašėlusi, aimanavau iš geismo. Po visų glamonių ir sekso mes susitarėme, kad visa tai liks tik tarp mūsų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *