Pirmas kartas su šuniu

Ilgą laiką susitikinėjome su viena mergina, ji ištekėjusi, aš vedęs, normalūs meilužių susitikimai.
Į tokius santykiu patraukėme abu manau dėl nuotykių stokos. Susipažinome viename sex pažinčių portale. Bendravome kelias savaites, pradžioje portale, po to bendravimas persikėlė į Skype. Bendravome tik dienomis, dėl mūsų padėties. Ji nedirbo, aš dirbau, susitikome keletą kartų dieną, kaip sakant apsiuostėme kas ir kaip, po to Skype bendraudami kiek paaštrinom bendravimą. Ji jau buvo turėjusi keletą meilužių, kai man tuo tarpu tai buvo pirmas atvejis, kai rimčiau vėliausi į tokius santykius jau būdamas vedęs. Nors pagal bendravimą, buvo akivaizdu, kad nors meilužių srityje ji patyrusi, lovoje ji buvo santūresnė ir patirtis pas mane buvo didesnė ir kur kas įvairiapusiškesnė. Ją pradžiai tai kiek trikdė, manė, kad ji man netinkama partnerė, bet atsitraukti ji neketino ir norėjo visko apie ką kalbėdavome, nors ir su jauduliu.
Kai bendravimas pasiekė tą ribą, kai norisi visko realiai, pirmas mūsų intymas įvyko kaip įprastai tiesiog automobilyje. Bučiniai, petingas ir galutinai persikėlimas ant galinės sėdynės. atvirai pasakysiu, sekso automobilyje nekenčiu, bet taip jau gavosi.
Vėliau išsinuomodavom butą, kur nuomojami valandomis ir taip ilgai susitikinėdavome, pradžioje kartą per savaitę, po to po du kart, kaip išeidavo. Susitikimai būdavo nuo 1 val. greitukui iki 5 val. ilgam pasimėgavimui.
Kaip ir įprastai pirmieji kartai buvo kiek santūresni, vis gi naujas partneris, reikia apsišlifuoti, įsiklausyti, kad pilnai pajausti ir mėgautis kiekviena akimirka. Buvo visko, pradžiai tiesiog seksas, oralinis, vaginalinis. Analiniam seksui kaip ir kitos merginos mano gyvenime su manim nesiryžo, mat turiu kuo pasigirti ir kuo sudominti merginas, bet viskas kas susiję su jos intymiaja vietele palaipsniui pasiekdavo vis kažką naujo.
Kaip žinia vaikinai dažnai baigia ankščiau nei to norėtų merginos, tad pirmas dalykėlis papildęs sekso įvairovę buvo tiesiog agurkas, paprastas pirktinis iš maksimos, kurį visada kruopščiai išrinkdavau tam tikslui. Apie tokią savo patirtį įvedant į seksą papildomas priemones buvau jai pasakojęs bendraujant ir dalijantis patirtimi, tad viskas ko reikėjo, tai į vieną iš mūsų susitikimų jį atsinešti ir nekaltai paklausti, „išmėginsim“. Pritarimas buvo ir ji tikrai buvo labai patenkinta tuo ką veikė mano liežuvis ir agurkas būdamas mano rankose.
Po tokios patirties, bendraujant toliau, ji kažkiek nejaukiai jautėsi, nors jai tai ir patiko, bet aš neleidau jai atsikvėpti ir pridurdavau, jog tai dar tik pradžia. Palaipsniui toliau išdykaujant išbandėme ir kitokių formų agurkėlius ir įvairių formų bananus ir morkytę, kuri labai prašėsi sargio, nes kiek kietoka ir nelabai malonu. Taip pat išbandėme ir butelį. Bandėme šampano, atitinkamo alaus, bet tinkamiausias buteliukas jai buvo D-Light. Sušlapinus lengvai nusiima etikete ir pirmyn.
Rodos sekso įvairovė buvo labai didžiulė, bet vis norėjosi kažko naujo. Gal įsivažiavus dažnai pamirštama apie stabdžius.
Kai mano fantazija ėmė šlubuoti į pagalba atėjo ji. Per ilgą laiką ji prie manęs priprato ir tikrai nebeatsiliko fantazijomis ir pasiūlė į mūsų meilės žaidimus įtraukti dar vieną merginą. Pradžioje net nustebau, nes reta mergina nori kompanijoje kitos merginos. Merginos paprastai geriau rinktųsi du partnerius vyrus, bet ne ji. Jos noras buvo išbandyti padaryti oralini merginai. Mano užduotis buvo viena, rasti merginą. Deja po ilgo ieškojimo tokios rasti nepavyko. Nors ir buvo daug besiskelbiančių ar atsiliepiančių į skelbimus, bet paieškos buvo bevaisės. Vienos norėdavo tiesiog su mergina, kitos, kurios ieškodavo porelių ar merginų, tiesiog pasirodydavo, jog užsideda tokius statusus norėdamos atsiriboti nuo vaikinų, dar kitos iš smalsumo atsakydavo į skelbimus ir pan. Teko praplėsti akiratį ir pabandyti pakontaktuoti su savo senomis bičiulėmis, su kuriomis bendravau iki santuokos ar po jos tiesiog bendravome. Lyg ir viltis nušvito, kai viena mergina lyg ir sutiko, su kuria asmeniškai iki tol jokių santykiu neturėjau, bet jos reikalavimas buvo kitai merginai, kad ji nebūtų blondinė. Hmmm… mano meilužė, būtent blondinė. Paskutinė viltis užgeso ir tęsėme toliau savo santykius dviese.
Kaip ir dažnai būna, susitikimai tapdavo retesni, nors viskas ką išdarinėjome tęsėsi. Prieš kiekvieną susitikimą ji išreikšdavo ko norėtu, o man tekdavo pasirūpinti tik priemonėmis.
Vieną dieną man atėjo į galvą mintis, kad gal reikėtų pamėginti dar labiau kažką extremalaus įnešti į mūsų santykius ir mintyse turėjau būtent šunį. Jau senai buvau susidomėjęs tuo, ne vieną video atsisiuntęs ir peržiūrėjęs, kaip moterys santykiauja su gyvūnais, turėjau nemažai info apie tai, pasiskaitęs, pasidomėjęs kas ir kaip Lietuvoje. Mane tai užvesdavo, kaip nauja sekso žaidimų forma, bet visada maniau, jog tai tikrai neįgyvendinama.
Šį kartą pamaniau, jei ne su ja, tai ne su niekuo. Klausimas tik buvo kaip išsiaiškinti jos požiūrį į tai. Jei agurkėlius, bananus ir kt. ji priėmė atsargiai, bet jie tapo nuolatiniai įrankiai mūsų susitikimuose, kaip priims tai, kas gal kiek prasilenkia su visomis normomis. Juo lab vėl gi, ji ištekėjusi, o ne šiaip laisva mergina trokštanti beprotiškų nesuvokiamu nuotykių. Kažkaip maniau, jog su šunimis išdykauja merginos, kurios nesugeba susirasti realaus partnerio, gal būt neišvaizdžios. Daug minčių už ir prieš sukosi, bet nusprendžiau surizikuoti.
Pagrindiniu uždaviniu tapo tai, kaip jai viską pateikti. Tiesioginis pateikimas su pasiūlymu būtų nevykęs, tad pasirinkau kitą taktiką. Dažnai siuntinėdavomės nuorodomis į įvairius sex video ir tardavomės išbandyti, tad sumaniau, gal nusiųsti jai kokį video. Po to šią mintį pakeitė kita. Kadangi vis dar abu lankydavomės sex pažinčių portaluose, švystelėjo geniali mintis.
Parašiau jai per Skype, kad bendrauju su mergina, labai netradicine, iš Klaipėdos. Užvedžiau temą, sudominau ją, o po to kiek pabendravus, pasiunčiau jai video, kur šuniukas daro mergina ir pasakiau neva šį video gavau iš tos merginos ir ji tuo domisi.
Jos pirminė reakcija buvo ne ką žadanti „o dieve, su šuniu“. Tada ėmėme diskutuoti, nusiunčiau jai dar keletą video, užsisuko kalba apie tuos video ir viską kas ir kaip. Tada ištraukiau sekso su šunimis instrukciją, kurią kažkada kažkur buvau radęs internete. Kurį laiką ji skaitė, o po to parašė, jog įdomu ir net nežinojusi, kad tokie čiūdai vyksta ir net instrukcijos tam yra. Tada ir mečiau savo kozirį ant stalo, parašiau, kad gal pabandom ir pridėjau labai daug šypsenų, kad jei kas būtų galima tai paversti tik juoku. Jos reakcija buvo nei teigiama nei neigiama. Išgirdau tik posakį „Na nežinau, čia jau virš mano proto suvokimo ribų“. Suprask kaip nori, ar jai tai visiškai nepriimtina ar tiesiog dar tam nepribrendo.
Tada po truputį ėmiau toliau diskutuoti. Kadangi rašiau jai, kad apie tai bendrauju su mergina, ji pradėjo manęs klausinėti visokių dalykėlių, o aš neva perklausdavau tos merginos ir jai atsakydavau, nors realiai atsakydavau į viską pagal tai ką buvau matęs ir skaitęs visokiuose forumuose ir pan.
Intriga gimė ir ji pasakė „Nežinau ar aš taip galėčiau“. O man lyg to ir būtų reikėję ir aš leptelėjau auksinę frazę „Nepabandžiusi nesužinosi“. Dar pridėjau, jog su agurkėliu ir t.t. taip pat nebuvo bandžiusi, o dabar žiūrėk, be to neapsieina nei vienas mūsų susitikimas.
Tą dieną diskusija tuo ir pasibaigė, aptarėme kas ir kaip ir viskas. Sekančią dieną, kai ji prisijungė į Skype, pasilabinau ir pirmieji mano žodžiai buvo „Tai ką, ieškome šuniuko“ ir pridėjau šypsenėlę. Ji taip pat juokais atsakė „ieškok“. Užklausiau kokio ji norėtų, o atsakymas buvo paprastas, bet kokio, kad tik su geru daikčiuku. Jos žodžius vėl palydėjo šypsena.
Vėl juokais parašiau, kad va einu pradėsiu paiešką, o ji tik šyptelėjo ir pasakė, neradai merginos, o čia šunį užsimojai rasti.
Ir čia suveikė principai. Pasakiau, jei surasiu, tai ji niekur nedings ir turėsim tai išbandyti. Ji vėl šyptelėjo ir pasakė, kad pirma suras. Suprask tai, jog nerasi, kad ir norėtum. Žino, kad nei aš nei ji neturim galimybės laikyti didelio šuns, tad tai kaip ir neįmanoma. Tada palenkiau viską į lažybas. Vos ne primygtinai pasakiau, kad lažinamės, jei rasiu, tai sutarėm. Ji sutiko ir vėl viską palydėjo daug šypsenų.
Iš visko aišku, jog jai tai buvo tik juokai, o aš tuo tarpu turėjau už ko užsikabinti.
Naršiau ilgai ir nuobodžiai internete, visokius variantus mąsčiau iš kur gauti šunį, gerą, tokį kad tiktų šiam reikalui. Deja artėjo link to, jog būtent taip ir bus, jog nieko nerasiu. Praėjo gan nemažai laiko, toliau susitikinėdavome, kažkaip apie tai ir nebediskutavome, kol vieną dieną, naršydamas neradau viename portale tuo besidominčio žmogaus skelbimo, kad turi šunį tam reikalui. Sukontaktavau su juo, kaip ir galima buvo tikėtis, žmogus turi šunį, gyvena užmiestyje ir pats ieško merginos tam. Bandžiau susitarti dėl šuns paskolinimo, bet žmogus norėjo pats tame dalyvauti. Pasakius, kad tai pirmas kartas ir norime likti vieni, nelabai norėjo bet po kurio laiko sutarėme, kad paskolins šunį už nedidelį atlygį, o ateityje, kai jau bus pas mus patirties, gal surengsime bendrą grupinį susitikimą.
Bingo, pasiekiau rodos neįmanomo ir ką, po tokios sėkmės iš karto rašyti jai. Kaip įprastai nieko pradžioje nesakydamas tariausi dėl sekančio susitikimo, o kai viską suderinome, pasakiau, kad šį kart būsime trise. Ji kiek sutriko, ir paklausė, „kaip trise?“.
O aš atsakiau, „aš, tu ir mūsų keturkojis draugas“. Ji tik šyptelėjo ir pamanė, kad aš juokauju. Patikinau ją, jog tikrai, ji vis tiek tuo nepatikėjo. Tada tik pridūriau, jo apie tai ją informavau. Ji vos ne juokais tepasakė „gerai, gerai“.
Žinodamas laiką ir vietą, susitariau su tuo žmogumi dėl šuns.
Atėjus susitikimo dienai, tą dieną iš vis susiplanavau laisvą dieną, neiti į darbą, kadangi tolokai reikėjo važiuoti nuo Vilniaus pasiimti šunioko. Viskas vyko su tokiu vidiniu drebuliu. Važiavau pasiimi šunį su nerimu, kadangi nuo vaikystės prisibijau didelių šunų, o čia dar tokiam reikalui. Atvykus į reikiamą vietą, šiek tiek pabendravom su tuo žmogumi, pasidomėjo, kas ir kaip, kur radau merginą, papasakojau, kad mes ilgą laiką meilužiai ir t.t. Parodė šunį, pradėjo pasakoti, kaip ir ką daryti, vos ne instruktažą pravedė, matosi žmogus jau su patirtimi. Kaip koks neišmanėlis klausiausi ir linkčiojau, nors viskas ką pasakojo, jau buvo matyta video ir skaityta forumuose.
Nors didelių šunų bijojau, bet jo šuo buvo ramus ir nejaučiau baimės, nors dėl visa ko jis antsnukį uždėjo, prisegė pavadėlį. Atsisveikinau ir pajudėjau link susitikimo vietos. Kol važiavau, šuo slampinėjo automobilio gale, ne kartą matyt iš meilumo puolė man laižyti ausį. Mintyse iš kart pamaniau, jei mėgsta laižyti, tai bus super, pagal tai ką teko matyti video. Ir šiaip visokios mintys galvoje sukiojosi, vis gi nerealus extrymas, apie kurį tik pasvajoti galima.
Pasiekus sutartą vietą, palikau keturkojį automobilyje ir nuėjau pasiimti buto raktų iš šeimininkų, kuriuos jau pažinojau, nes dažnai pas juos nuomodavomės butą, kai tik jis būdavo laisvas mums reikiamu laiku.
Kai buto šeimininkas iškeliavo, atsivedžiau į butą šunį ir laukiau su nekantrumu savo meilužės ir žinoma jos reakcijos.
Kai tik ji paskambino į duris, šuo sulojo ir maniau, jog ji tai tikrai girdėjo. Uždariau šunį kambaryje ir nuėjau atverti durų. Ji įėjo kaip įprastai, nieko neįtardama, nors per Skype ir rašiau, jog būsime trise. Nusirengė, iš kart pasiūliau išgerti ant drąsos, o ji nusijuokė. tada abu nuėjome į kambarį. „O dieve“, tokia buvo jos pirma reakcija. „Tu ką rimtai“, palydėjo sekanti frazė. Žinoma atsakiau, kad įspėjau ją, jog ji prisikalbėjo pati, jog suradau šunį, atsivežiau iš gan tolokai. Pabendravom apie tai, kur ir kaip radau, iš ko pasiskolinau ir kaip. Pagurkšnojom, o ji sėdėjo visa su nerimu. Vienas velnias žino, kas tuo metu sukosi jos galvoje. Aš iš jos girdėdavau tik tokias frazes kaip „nežinau, nežinau“.
Šiek tiek pagurkšnojus, kaip įprastai priartėjau prie jos, bučiniai, glamonės, ėmėme vienas kitą nurenginėti, o šuo slampinėjo aplink, lindo artyn, kaip tikras draugas.
Kad pradžioje netrukdytų, tiesiog išvedžiau jį iš kambario ir uždariau duris. Tęsėme viską kaip įprastai, nors jaučiau jog ji kitokią. Matomai vis jos mintyse sukosi mintys apie šunį, gal būt apie matytus video, tikrai nežinau, ką ji mąstė, bet tai buvo tikrai. Tačiau viskas vyko kaip ir ankščiau. aš baigiau, pirmas etapas kaip ir buvo baigtas. Kaip ir įprastai paėmiau viena D-Light buteliuką ir nusinešiau į virtuvę nuimti etiketės ir nuplauti. Į kambarį jau grįžau ne vienas, įsileidau ir keturkojį draugą. Ji gulėjo ant lovos. Paprašiau jos prisitraukti prie lovos krašto, rankose laikydamas buteliuką. Ji kaip žinia įtariai žiūrėjo į keturkojį bičiulį, kuris būdavo ir ant lovos užšoką, bet priartėjus prie krašto, kaip įprastai išskėtė kojas ir pradėjau savo darbą su buteliuku. Vat čia į pagalbą atėjo ir keturkojis draugas. Matomai jau patyręs ir žino ką daro. Aš dirbau buteliuku o jis nuolat padėdavo liežuviu. Nors ji nuolat pasikeldavo ir pasižiūrėdavo kas vyksta, bet nieko nestabdė ir mėgavosi. Karts nuo karto patraukdavau buteliuką ir leisdavau keturkojui draugui pilnai ją laižyti. Pagal ją matėsi jog jai tai buvo begalo malonu. Viskas tęsėsi kol ji neįtikėtinai greitai baigė ir užspaudė kojas stverdamasi į paklodę. Po to ji pasisuko šonu ir pasislinko aukštyn. Išvedžiau keturkojį draugą iš kambario ir priguliau šalia jos. Viskas ką ji pasakė, ai buvo „Tu išprotėjęs“. O aš tik atsakiau „Kaip visada“. Kai ji atgavo kvapą, pasiėmė butelėlį išgerti ir kurį laiką pagulėjusi ištarė „Ir kas toliau“. Aš atsakiau „Bus matyti“. Tuo metu mūsų keturkojis draugas už durų nerimo ir teko jį įleisti į vidų. Gulėjome ant lovos, o jis slampinėjo aplink. Vėl kalbėjome apie jį. Mano daikčiukas jau vėl buvo pasiruošęs ir ji tai matydamas, nusileido žemyn ir pradėjo man daryti oralinį. Kadangi ji stovėjo keturiomis prie lovos krašto, staiga pajutau, kaip ji šoktelėjo, o gi mūsų keturkojis draugas nutarė pratęsti savo darbą liežuviu jai. Bet suvokusi tai, ji vėl tęsė savo darbą, kaip ir keturkojis dragas, karts nuo karto pamalonindamas ir ją. Pasidarbavusi burnyte, ji užlipo ant manęs ir tęsėme vėl iki tol, kol aš baigiau. Kadangi ji naudojo kontraceptikus, visada baigdavau joje.
Kai ji nulipo nuo manęs, įprastai eidavo mano syvus nusiplauti vonioje, tik šį kart jai pasakiau, palauk, atsigulk prie lovos krašto ir kaip mat šuo viską kruopščiai išlaižė.
Kadangi veiksmas vyksta, tai pasiūliau jai tęsti toliau. Paprašiau, kad ji atsistumtų nuo lovos krašto, taip, kad užpakaliukas būtų pilnai išlindęs ir gulėtų tik ant nugaros, o tuo tarpu kojos būtų atremtos į žemę ir išskėstos. Būtent taip mačiau video ir skaičiau instrukcijose. Tą pačią instrukciją skaitė ir ji, tad žinojo ko prašau. Ji tai padarė, bet šuo matomai tokioje pozoje nebuvo nieko daręs. Teko man jam padėti. Pastačiau jį į jos tarpukojį, užkėliau letenas ant lovos aplink jos liemenį ir kaip rodė šuns savininkas, pabandžiau šunelį pamasturbuoti, kad pradėtų veiksmą. Jis kaip mat į tai sureagavo, bet deja labai jau skubėjo ir nepasiekdavo jos. Bandymas jį stumtelti arčiau mažai ką davė. Matomai visi mes nepatyrę. Rodos jau jau, jis lyg jau ir pradeda skverbtis į ją, liečia ją savo galiuku, bet ir vėl šnipštas. Bandžiau dar ir dar padėti keturkojui, bet niekaip. Ji tik žiūrėjo palenkusi galvą ir juokėsi iš to, kaip man niekas nepavyksta.
Tada pasiūliau jai stotis keturiomis ant žemės, bet ir šia poza atrodo jau ir siekia ir jau bus, bet šuo bando bando, nepasiekia ir vėl nušoka, arba pradeda baksnoti į koją. Kai tik pabandau šia poza jam padėti, jis kaip man nušoka. O ir ji, vos šuo baksteli jai ten kur reikia trukteli į priekį lyg išsigąsdama, jog jis tuoj įsiskverbs į ją, kaip kad matė video. Vis gi pirmas kartas ir visą tą laiką jos veidas buvo ne toks kaip įprastai.
Suvokus, kad nesigauna, ji vėl atsigulė ant lovos, ir paklausė, gal gana. Tada paėmiau šuns apynasrį, maža ką ir uždėjau. Šuniokui leidom užlipti jai ant kojos ir jis pradėjo varyti. Padėjau jam pabaigti ranka, kad išgauti jo penį visu dydžiu kaip kad rodė ir pasakojo šuns šeimininkas.
Kai jau turėjau jo penį, buvo pats laikas žaisti sekantį žaidimą. Paklausiau, gal ji norėtų jį išbandyti oraliniu būdu, bet ji pasakė, kad gal nuo to šį kartą susilaikys. Tada paprašiau jos vėl prisitraukti arčiau manęs nuo lovos krašto, kad galėčiau ją pasiekti ir paėmęs keturkojo kotą, kaip kad sakė šeimininkas pradėjau juo glostyti jos vaginą. Pasirodo ir tai uždavinys ne iš lengvųjų, nes reikia dar ir šunelį prilaikyti. Tuo metu ji bandė atlenkusi galvą žiūrėti kas vyksta, bet nelabai ji ką matė, nes vos pamėgindavo labiau pasilenkti pažiūrėti, tuoj jos negalėdavau pasiekti ir paprašiau nesikelti. Ji dar juokais pasakė, „kaip nesikelti, reikia man matyti, ką čia dabar su manimi išdarinėsi“, o aš atrėžiau, kad čia ne žiūrėti jai reikia, o mėgautis. Kelis kart glostydamas pamėginau jį įvesti į ją ir pagaliau pavyko. Kai pavyko, į vidų jis įslydo lengvai, matomai nuo to, jog dar buvo likę joje mano syvų, po to kai aš baigiau joje. Po truputį važinėjau juo pirmyn ir atgal, būdavo iššokdavo lauk, kai šuniokas trukteldavo į priekį, bet vėl įvesdavau jį. Pabandžiau pagreitinti tempą, bet ne taip viskas paprasta. Pagavau ritmą pagal ją ir pajutęs, kad jai tai teikia malonumą tęsiau. Karts nuo karto išvesdavau jį lauk ir vėl įvesdavau. Toks jausmas, kad šuns penis po tam tikro laiko didėjo, pūtėsi. Mačiau kaip jis pilnai užpildė ją ir nesustojau, toliau tęsiau viską, kol šuniokas pradėjo muistytis ir teko viską baigti. Paleidau šunioką, pasikėliau ją tolyn į lovą ir pats tęsiau, nes kol tenkinau ją šuns daikčiuku pats nerealiai jau buvau susijaudinęs. Ji baigė, o po kelių minučių baigiau ir aš.
Gulėjome abu ant lovos ir atgavinėjome kvapą netardami nė žodžio. Šuniokas tuo metu laižėsi savo tarpkojį.
Pasisukęs į ją paklausiau ar dar tęsime, o ji pasakė, kad gal šiam kartui pakaks ir taip čia jau viršunė.
Pagulėję kurį laiką, atsikėlėme, nuėjome į dušą, atsiprausėme, apsirengėme, išlydėjau ją, aptvarkiau kambarį ir pats patraukiau grąžinti šuns šeimininkui. Su ja net neaptarėme to, kas įvyko, nes manau buvo kažkas tokio apie ką manau iš kart net sunku kalbėti. Žodžiais to neaprašysi, o kas surašyta atrodo vienaip, neperduosi emocijų, išraišku ir kt. Viską gali suvokti tik tie kas bandė, o mūsų pirmas bandymas sakyčiau visai pusėtinas.
Kai nuvežiau šunį šeimininkui, pasidomėjo ar pavyko, papasakojau kas ir kaip, patarė ką reikėjo daryti, kad būtų pavykę, pasakiau, kad turėsiu omenyje kitą kartą, atsisveikinome ir patraukiau namo paskendęs mintyse ir patirtais pojūčiais.
Kai sekančia dieną susirašėme su ja per Skype taip pat nepuolėme apie tai kalbėti, tik vėliau jos paklausiau, kaip jai naujasis extrymas, o ji šyptelėjo ir atsakė „Tikėjausi geriau“.
Pažadėjau jai, jog kitą kartą tikrai bus geriau ir suvaldysiu šunioką, kad jis patvarkytų ją taip, kad būtų ką prisiminti. O ji atsakė, kad prisiminti jau ir taip yra ir bus ką.
Po viso to, šunioką buvome dar pasiėmę kelis kartus ir jau antrą kartą po šeimininko konsultacijų pasiimant šunioką jis atliko viską ko iš jo norėjome. Ji liko nerealiai patenkinta ir net išbandė oralinį šuniokui. Bet, tuo ir pabaikime, kada jei turėsiu laiko ir pamatysiu, jog ir kiti dalinasi savo patirtimi, aprašysiu ir sekančius kartus, tik kiek glausčiau.
Gaila tik, kad mūsų susitikimai jai pradėjus dirbti baigėsi. Gal kada atsinaujins, o gal susirasiu kada kitą patvirkusią merginą ir su ja viską patirsime iš naujo.
Žinau tik viena, jei jau mintys aplanko, sustoti pusiaukelėje neverta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *