Pirmas kartas su vibratoriumi

Sakoma, jog fantazijai ribų nėra – tuo aš dar kartą galėjau įsitikinti. Viskas prasidėjo nuo to, jog artėjo itin simpatiškos draugės gimtadienis. Juk kiekvienais metais meškučių ar šokolado nebedovanosi. O ir metų draugei jau kiek daugiau, nei kai pirmą kartą susitikom. Kaskart būnant šalia jos, jausdavosi romantinė įtampa – tikriausiai tai ir privedė prie to, jog dovanoti nusprendžiau sekso prekes.
Tik įėjęs į minėtą tinklalapį i6kart sau pasakiau: „Ohoho, koks erotinių prekių asortimentas!“. Akys raibo nuo prekių gausos: įmantrūs, nematyti prezervatyvai, vibratoriai. Patikėkite manimi, nuspręsti ką dovanoti buvo ganėtinai sunku. Tarp kitko, niekada nebūčiau pagalvojęs, jog kur nors internete būtų galima rasti tiek „žaisliukų“ suaugusiems – tai mane tikrai nustebino ir likau sužavėtas. Grįžtant prie dovanų – kurį laiką nusistovėjau ties vibratoriais. Kaip jau įprasta erotinių prekių internetiniame tinklalapyje – vibratorių gausa buvo milžiniška. Vieni už kitus gražesni, vis įvairesni, vis kitokiai paskirčiai tinkami. Nežinau kodėl, tačiau nutariau padovanoti vyšninės spalvos, vidutinio dydžio vibratorių draugei – tikėjausi, jog pavyks ją nustebinti. Na, juk dovana, tai originali, tiesa? Tarp kitko, labai džiugu, jog vibratoriaus kaina taip pat nesikandžiojo. Tiesa, ir kitos erotinės bei sekso prekės kainuoja ne ką daugiau, nei įprastos, „nuvalkiotos“ dovanos, internetinėje parduotuvėje. Taigi, įsigijęs prekę – ją gavau ko ne akimirksniu – kaip tik buvo likusios kelios dienos dovanos įpakavimui bei įteikimo pasiruošimui. Prisipažinsiu, šiek tiek jaudinausi, nes maniau, jog šios erotinės dovanos draugė gali ir nesuprasti, gali įsižeisti. Na, juk visokių žmonių būna. Jaudulys nepaliko mano kūno ir sekančias dvi dienas, kol pagaliau pastarosios vakare įsidrąsinau ir nusprendžiau įteikti dovaną asmeniškai. Įpakavau dėžę į tamsiai raudonos spalvos dekoratyvinį popierių, tikėdamasis, jog tai suteiks šiokio tokio šiltumo ir jaukumo. Pasitelkiant humorą, įteikiau draugei dovaną – ši jai neįtikėtinai patiko. Visgi, rizika dovanojant tokią unikalią erotinę dovaną pasiteisino. Istorijos detalių nebepasakosiu, paliksiu tokios laisvės Jūsų fantazijai, kokią man suteikė erotinių bei sekso prekių internetinė parduotuvė
Dar kartą pabrėšiu – nebijokite dovanoti erotinių dovanų, tokių, kaip vibratoriai, savo draugėms. Pateikiant su humoru, Jūs tikrai būsite suprasti, o ir pati dovana nebus banali ir ilgam įstrigs jubiliatui į atmintį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *