Nuostabus pirmas kartas

Visada maniau, kad pirmasis kartas turi būti ypatingas, todėl šiam įvykiui reikia tinkamai pasiruošti. Tai turi būti nuostabi patirtis, tad kam šią galimybę iššvaistyti su nepažįstamuoju? Akimirka reikia mėgautis su brangiu žmogumi…  Na o štai mano istorija.
Buvau jaunas, nepatyręs vaikinukas ir su mergina draugavau jau gana ilgokai. Ji buvo keliais metais jaunesnė, tačiau mes vienas kitą labai mylėjome. Taigi artėjo valentino diena, tad reikėjo sugalvoti kažką ypatingo, kažką tokio nepaprasto. Į galvą šovė puiki mintis: romantiška naktis. Tai buvo puiki idėja, juk draugavome jau gana ilgai ir iš jos jausmų aš supratau, kad abu esame tam pasiruošę. Buvau idealistas, todėl norėjau viską paruošti nepriekaištingai, bet deje trūko patirties ir informacijos. Čia į pagalbą man atėjo sekso prekės.
Nors ir informacijos man trūko, tačiau galėjau plačiau apie visa tai pasidomėti ir įsigyti reikiamų priemonių. Prieš tai net nenumaniau, kad yra tokia didelė prezervatyvų ir įvairių sekso prekių gausa. Ankščiau neteko lankytis jokioje elektroninėje parduotuvėje, tačiau labai mane sudomino ir net padėjo apsispręsti. Prekių gausa šiek tiek šokiravo, kadangi nemaniau, kad gali būti tiek daug skirtingų prezervatyvų. Tai buvo durex, pasante, exs, o kur dar kitos sekso prekės. Įsigyti prekes nedvejojau, kadangi kaina buvo tikrai labai maža, o pristatymas labai greitas. Ilgai laukti neteko. Kai gavau prekes su visomis instrukcijomis, man pasidarė daug ramiau, nes žinojau, kad esu pasirengęs!  Dabar teliko suplanuoti romantišką vakarienę idealioje vietovėje. Tai netruko ilgai, kadangi pagrindinė vakaro staigmena jau buvo puikiai suplanuota.
Galiu pasigirti, jog man puikiai viskas pavyko. Na tenka pripažinti, jog viskas buvo kiek kitaip negu įsivaizdavau, buvo šiek tiek nedrąsu. Vakarienė buvo tiesiog puiki, o ir mergina buvo sužavėta. Pirmasis kartas buvo nedrąsus, tačiau kadangi tai buvo su mylimu žmogumi, geriau ir negalėjo būti. Glamonės truko ilgai, na o ir sekso prekės atliko tikrai puikų vaidmenį lytinio akto metu. Esu labai patenkintas paslaugomis. Tokiomis paslaugomis naudosiuosi ir dažniau, kadangi paslaugų kokybė buvo nepriekaištinga, o ir prekes gavau labai greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *